logo ROPS logo UE

Kontynuacja projektu Opolskie Ośrodki Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem - informacje

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia kontynuuje realizację projektu pt. Opolskie Ośrodki Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, sfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. W ramach projektu Fundacja powadzi  9 Punktów Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, w tym Okręgowy Ośrodek Pomocy w Domu Matki i Dziecka w Opolu, w których dyżurują osoby pierwszego kontaktu oraz specjaliści świadczący pomoc prawną, psychologiczną i psychoterapeutyczną.

  Najbliższy dla naszego regionu jest Okręgowy Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, który mieści się w Opolu przy ul. Masłowskiego 1 i jest czynny w poniedziałki w godz. 13:00-20:00, od wtorku do piątku w godz.9:00-16:00 oraz w soboty w godz. 10:00-15:00. Numer kontaktowy do Punktu w Opolu to 885-655-012, kontakt mailowy: lppopole@dfoz.pl.

  Projekt realizowany jest przez Fundację od 01.02.2022 r. do 31.12.2025 r. Pełny zakres usług oferowanych na rzecz osób pokrzywdzonym przestępstwem, świadków i osób im najbliższych z terenu województwa opolskiego zamieszczam w załączniku, jak również plakat z informacją o projekcie oraz informację adresową o Lokalnym Punkcie Pomocy.

  Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj:

  https://dfoz.pl/dom-matki-i-dziecka/osrodki-pomocy-pokrzywdzonym-przestepstwem/


  Galeria zdjęć:

  • Kontynuacja projektu Opolskie Ośrodki Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem - informacje
  logo wspieraj seniora Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Popielowie
  wspiera Projekt "Wspieraj Seniora"
  zobacz najnowsze informacje